Folklorní dárek. To jsou slovácké ponožky a folklorní ponožky ze srdce Slovácka.

03.11.2020

(Fotky nové kolekce zde)

 

Udržíme si své tradice?

Tradice tu jsou a vždy budou. Teda snad.. ale ano, nikdo by přece neupustil od našich tradičních vzorů, které jsou mezi námi někdy po staletí.

 

Nové folklorní vzory

S celým týmem Moumou jsme se tedy rozhodli ve folklorních ponožkách pokračovat. Zakládáme si totiž na duchu designů našich ponožek a zaleží nám na tom, aby se Vám ponožky líbily. 

Nová kolekce je parádní typ na vánoční dárek. Nebo to nazývejme Folklorní dárek :). Můžete samozřejmě ale udělat radost jen sami sobě.. párem, folklorních ponožek si rozveselíte minimálně jeden den v týdnu. 

 

Dárkový set folklorních ponožek v hedvábném papíru

Celou folklorní kolekci 2020 jsme Vám přichystali do ekologické dárkové krabičky, ve které jsou ponožky zabaleny do hedvábného papíru.

 

Folklorní ponožky Moumou - Košt

Tradiční vzor kohouta ve stylu vyšívání. Kohouta jsme vybrali, protože je naším oblíbeným symbolem spolehlivosti, velkorysosti, statečnosti ale také symbolem brzkého vstávání. Slovácké ponožky Moumou Košt Ti udělají každé ráno krásné.

 

Vinařské ponožky Moumou - Žufánek a Baňa

Mimo ženy a zpěv je na Jižní Moravě zvyk také Víno. Nekonečné vinice, které lemují již staletí naše krajiny jsme přenesli na dva nové folklorní modely. Ponožky z Jižní Moravy Žufánek a Baňa. Jedny tmavé, jedny světlé... ať sa nehádáme.

 

Decentní ponožky Moumou - Hluboček

Inspirováno historií modrotisku. Decetní béžový květ jako symbol života, růstu a radosti. Bavlněné folklorní ponožky s tradičním vzorem. Znáš Hluboček?