Slovácké ponožky? Folklórní ponožky? Moravské ponožky? Ponožky Moumou Pagáč!

18.02.2019

Ponožky Moumou - Pagáč

Stále ti chybí ve svém šatníku ponožky se slováckým vzorem, které sednou na jakékoliv slavnosti vína nebo košt? Ozdobit námi můžeš i svůj kroj a vzít nás na hody nebo na šlahačku na velikonoce. Jsme prostě ponožky plné folklóru.

Nezapomeň, že jsou ponožky součástí každého dne, každé hodiny i každého kroku. Proto se my, Moumou, snažíme o kvalitní a veselé ponožky. Někdy jsme ponožky vtipné, někdy zase ponožky vážné. Vždycky ale budeme s tebou!

 

Jak vybrat správnou velikost?

Pokud váháš, jakou velikost ponožek vybrat, ničeho se neboj. Ponožky Moumou jsou navrženy tak, aby aby sedly všem dospělým lidem (35-39 , 40-46). Pokud je velikost tvé nohy hraniční mezi těmito velikostmi, dopořučujeme vybrat větší variantu ponožek. 

Jaké je složení našich ponožek

Naše ponožky mají vždy 80% bavlny, ostatní materiály zaručují jejich pevnost a pružnost. Všechny naše ponožky dlouhodobě testujeme a inovujeme jejich složení tak, aby byly Moumou těmi nejkvalitnějšími ponožkami. Kvalitní ponožky ovšem nestačí, proto se zaměřujeme také na nadčasové a nevšední designy ponožek, které sednou každému.