Folklorní set - Modrotisk

Ponožky s modrotiskem! Folklorní dárek poskládaný ze čtyř párů ponožek. Čtyři vysoké folklorní ponožky inspirované modrotiskem najdeš po rozepnutí gumičky v ručně vyráběném dárkovém setu. Folklorní set Modrotisk je kombinace různých ponožek v barvách pravého modrotisku. Dárková kazeta i ponožky jsou vyrobeny v Česku na Slovácku.

Varianta:
standardní cena: 1 299 Kč –15 % 1 097 Kč
Dostupnost: Brzy doplníme Brzy doplníme Zvolte variantu
Folklorní set - Modrotisk
image 5 (8)
Výprodej
1 299 Kč –15 %
doručení zdarma
Blesková doprava zdarma
při objednávce nad 1400,-
Kvalitní česaná bavlna
Kvalitní ponožky
z česané bavlny
Vyrobeno v srdci Slovácka
Vyrobeno s láskou
v srdci Slovácka
výdejní místa
Více než 5000
výdejních míst

Detailní popis produktu

Ručně vyřezávaná dárková krabička ponožek, která byla vyrobena v srdci Slovácka, udělá radost každému! Stejně tak i ponožky uvnitř setu, které vyrábíme také v samotném srdci Slovácka. Ponožky obsahují vysoce kvalitní česanou bavlnu. U výroby každého páru dbáme na všechny detaily a promýšlíme ty nejvhodnější kombinace materiálů, abychom dosáhli perfektní prodyšnosti, pevnosti a také pružnosti ponožek Moumou!

Dorazíme k Tobě zabaleny v luxusní, ručně vyráběné dárkové krabičce. Dárková krabička obsahuje čtyři páry bavlněných ponožek a je tak třeba ideální vánoční dárek nebo dárek k jakékoliv jiné příležitosti.

Ponožky Moumou obsahují 80% kvalitní česané bavlny pro lepší hebkost a prodyšnost, 17% polyamidu pro pevnost ponožek a snížení rizika párání nití a 3% elastanu pro potřebnou pružnost ponožky.